Registratie wandelingen

Je kan op deze pagina je wandelingen registreren.

Ingelogd komen je gegevens automatisch op het formulier.

Km

Nog te verwerken registraties

NaamDatum wandelingNaam van de wandelingGemeente wandelingAantal gewandelde KM
Renild Struyfsherman.verbylen@skynet.be12/11/2022DommeltochtNeerpelt22.00
Leo Lauwersleolauwers@outlook.com15/11/2022NajaarstochtLummen10.00
Herman Verbylenherman.verbylen@skynet.be19/11/2022DuivelskuilwandelingKasterlee26.00
Renild Struyfsherman.verbylen@skynet.be19/11/2022DuivelskuilwandelingKasterlee26.00
Ria Jansensaerts.jansens@hotmail.com19/11/2022Duivelskuilwandelingkasterlee20.00
rik aertsaerts.jansens@hotmail.com19/11/2022Duivelskuilwandelingkasterlee20.00
Luc Valenberghsluc.valenberghs@telenet.be19/11/2022DuivelskuilwandelingKasterlee26.00
Sonja Mentenmenten.sonja55@gmail.com19/11/2022DuivelskuilwandelingKasterlee26.00
Staf Cooremansstaf_cooremans@hotmail.com19/11/2022DuivelskuilwandelingKasterlee26.00
Ann Boermansboermansann@hotmail.be19/11/2022DuivelskuilwandelingKasterlee26.00
Leo Lauwersleolauwers@outlook.com19/11/2022DuivelskuilwandelingKasterlee26.40
Patrick Lauryssenlaurijssen.patrick@skynet.be19/11/2022DuivelskuilwandelingKasterlee20.00
Ria Jansensaerts.jansens@hotmail.com20/11/2022achter oewelewandelingolen16.00
rik aertsaerts.jansens@hotmail.com20/11/2022achter oewelewandelingolen16.00
John Hoogerwerfjohnenmonique@upcmail.nl19/11/2022DUIVELSKUILWANDELINGKasterlee15.00
Monique de Grootjohnenmonique@upcmail.nl19/11/2022DUIVELSKUILWANDELINGKasterlee15.00
Staf Cooremansstaf_cooremans@hotmail.com20/11/2022ZoniƫnwoudwandeltochtHoeilaart31.00
Ann Boermansboermansann@hotmail.be20/11/2022ZoniƫnwoudwandeltochtHoeilaart31.00
Leo Lauwersleolauwers@outlook.com20/11/202256ste OLAT WinterserieWesterhoven (NL)40.70
Maria Dilentimmermansadri22@gmail.com24/11/2022LandloperswandelingWortel12.00
rik aertsaerts.jansens@hotmail.com24/11/2022landloperswandelingWortel15.00
Ria Jansensaerts.jansens@hotmail.com24/11/2022landloperswandelingWortel15.00
Magda Dickensnest.segers@skynet.be24/11/2022LandloperswandelingWortel13.00
Ernest Segersnest.segers@skynet.be24/11/2022LandloperswandelingWortel15.00
Leo Lauwersleolauwers@outlook.com24/11/2022WaaltjesbostochtLommel17.90
Staf Cooremansstaf_cooremans@hotmail.com24/11/2022LandloperswandelingWortel32.00
Ann Boermansboermansann@hotmail.be24/11/2022LandloperswandelingWortel32.00
Johnny Frijtersjohnnyfrijters@hotmail.com24/11/2022LandloperswandelingWortel15.00
Leo Lauwersleolauwers@outlook.com26/11/2022Het Swinnetou SpoorSchaffen30.60
RIK AERTSaerts.jansens@hotmail.com26/11/2022Steps on firevan Hasselt naar Mol62.00
Ria Jansensaerts.jansens@hotmail.com26/11/2022Steps on firevan Hasselt naar Mol62.00
Ann Boermansboermansann@hotmail.be26/11/2022Het Swinnetou SpoorSchaffen30.00
Staf Cooremansstaf_coooremans@hotmail.com26/11/2022Het Swinnetou SpoorSchaffen30.00
Johnny Frijtersjohnnyfrijters@hotmail.com27/11/2022uilentochtOelegem13.00
Francine Severijnscinseverijns@hot.com27/11/2022uilentochtOelegem13.00