Overzicht registraties

 

Via deze pagina hebben de leden van De Ravelse Wandelaars een totaal overzicht van hun registraties.

NAAM LIDAANTALTOTAALKMAVGMAX
AERTS PAULA12323,0023
AERTS RIK2449720,7128
BAEYENS LIEF22613,0014
BEIRENS DANNY1019319,3023
BOERMANS ANN2567827,1242
CAMBRE CARLO22613,0014
COOREMANS STAF2887531,2582
DE GROOT MONIQUE55410,8012
DE RIJK CHRISTEL11515,0015
DICKENS MAGDA1112911,7313
DILEN MARIA1222819,0023
DONDERS DIRK1654233,88100
FRIJTERS JOHNNY57314,6022
HOOGERWERF JOHN55410,8012
JANSENS RIA2655121,1936
LAURYSSEN PATRICK1123821,6425
LAUWERS LEO3186127,7750
LENAERTS INGRID615025,0032
MENTEN SONJA1943122,6825
SEGERS ERNEST1220417,0020
SEVERIJNS FRANCINE44411,0012
STRUYFS RENILD3992723,7742
TIMMERMANS ADRIAAN1121119,1823
VALENBERGHS LUC1943122,6825
VERBYLEN HERMAN3992723,7742

Overzicht gelopen wandelingen

Aantal registraties per lid DRW huidig jaar

Overzicht voorgaande jaren

Overzicht per jaar

Link wdt_ID Jaartal Aantal gereg.wandelingen Aantal Wandelingen Wandeling Meeste DRW DRW met meeste wandelingen Max wandelingen
1 2015 1.109 270 3e Enclave wandeling BN Segers Ernest 96
2 2016 1.150 288 34e BOERENFRIKADELLENTOCHT Gierle Segers Ernest 100
3 2017 969 284 12e KLEIN PEERKENSTOCHT Oud Turnhout Segers Ernest 106
4 2018 899 287 36e BOERENFRIKANDELLENTOCHT Gierle Lauwers Leo 92
6 2019 1.164 163 13e Klein peerkestocht Oud Turnhout Verbylen Herman & Struyfs Renilde 113
7 2020 200 55 Winterwandeling VC Power Poppel Verbijlen Herman & Struyfs Renilde 23
8 2021 474 133 13e Elfenwandeking/4e Pierenmarathon in Poppel Verbijlen Herman & Struyfs Renilde 67
∑ = 5.965