Overzicht registraties

 

Via deze pagina hebben de leden van De Ravelse Wandelaars een totaal overzicht van hun registraties.

NAAM LIDAANTALTOTAALKMAVGMAX
AERTS PAULA12323,0023
AERTS RIK57121821,3730
BAEYENS LIEF44411,0014
BEIRENS DANNY1837821,0025
BOERMANS ANN65178927,5242
CAMBRE CARLO44411,0014
COOREMANS STAF72236632,8685
DE GROOT MONIQUE2937512,9318
DE RIJK CHRISTEL11515,0015
DICKENS MAGDA2733612,4415
DILEN MARIA4280119,0750
DONDERS DIRK33124437,70101
FRIJTERS JOHNNY912714,1122
HAAGEN WILLY15050,0050
HOOGERWERF JOHN2837013,2128
JANSENS RIA59124521,1036
LAURYSSEN PATRICK2247221,4549
LAUWERS LEO78228829,3361
LENAERTS INGRID1541027,3350
MENTEN SONJA4090422,6026
SEGERS ERNEST2745917,0025
SEVERIJNS FRANCINE66911,5013
STRUYFS RENILD84215125,6150
TIMMERMANS ADRIAAN3876620,1650
VALENBERGHS LUC4090422,6026
VERBYLEN HERMAN85217325,5650

Overzicht gelopen wandelingen

Aantal registraties per lid DRW huidig jaar

Overzicht voorgaande jaren

Overzicht per jaar

Link wdt_ID Jaartal Aantal gereg.wandelingen Aantal Wandelingen Wandeling Meeste DRW DRW met meeste wandelingen Max wandelingen
1 2015 1.109 270 3e Enclave wandeling BN Segers Ernest 96
2 2016 1.150 288 34e BOERENFRIKADELLENTOCHT Gierle Segers Ernest 100
3 2017 969 284 12e KLEIN PEERKENSTOCHT Oud Turnhout Segers Ernest 106
4 2018 899 287 36e BOERENFRIKANDELLENTOCHT Gierle Lauwers Leo 92
6 2019 1.164 163 13e Klein peerkestocht Oud Turnhout Verbylen Herman & Struyfs Renilde 113
7 2020 200 55 Winterwandeling VC Power Poppel Verbijlen Herman & Struyfs Renilde 23
8 2021 474 133 13e Elfenwandeking/4e Pierenmarathon in Poppel Verbijlen Herman & Struyfs Renilde 67
∑ = 5.965